O nas image
„Ideą Firmy GP-SYSTEMS jest świadczenie usług w zakresie montażu, uruchomienia i serwisu instalacji fotowoltaicznych po to, aby zaspokajać oczekiwania Państwa a także przyczynić się do eliminowania dwutlenku węgla z atmosfery poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Prowadząc firmę oferuję usługi, które są wynikiem 20 lat pracy w branży projektowej tworząc różnego rodzaju zautomatyzowane instalacje. Kluczową sprawą jest proponowana przez GP-SYSTEMS usługa serwisowa urządzeń znajdujących się u Państwa, w skład której wchodzą przeglądy, naprawy i modyfikacje mające na celu maksymalne usprawnienie pracy w adekwatnym stopniu oraz zapewnienie możliwie najdłuższego okresu bezawaryjnej pracy podzespołów instalacji. Systematyczne przeglądy serwisowe i wykonywane pomiary instalacji jak i pomiary termowizyjne paneli pozwolą na ocenę  instalacji, utrzymania jej w należytym stanie technicznym zmniejszając ryzyko awarii i zapewniając maksymalną wydajność”

Ja też myślałem, że fotowoltaika jest droga!!!
Czy wiedzieliście Państwo o tym, że instalując fotowoltaikę o mocy w przedziale od 2 do 10kW podlegającą dofinansowaniu z rządowego programu „Mój Prąd” można otrzymać jeszcze więcej zwrotu inwestując w magazyn energii z systemem zarządzania energią, a pozostałą wartość pomniejszoną o otrzymana dotację odliczyć na koniec roku od podatku?
Oprócz tego oczywiście oszczędzacie na rachunkach za energię elektryczną.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sprawdzić jak będzie wyglądał zarys projektu instalacji u Państwa, wykonamy go bezpłatnie i bez zobowiązania zakupu, po czym prześlemy Państwu na maila wraz z ofertą i ostatecznie Państwo zdecydują, czy warto. Wystarczy podać ilość zużywanej energii najlepiej z ostatniego roku. W razie potrzeby przyjedziemy na wizję lokalną wcześniej umawiając się na dogodny termin.

Siedziba firmy mieści się w Kamieńcu Ząbkowickim, zależy nam, aby mieszkańcy zwłaszcza naszego Powiatu Ząbkowickiego mogli skorzystać z możliwości jakie niesie naturalna energia i nie musieli szukać firm montujących fotowoltaikę gdzieś daleko w Polsce, pomyślałem, że skoro jestem stąd, z Kamieńca, to wykorzystam swoją pasję i wiedzę, do tego, żeby pracować dla Państwa właśnie Tutaj.